Jak jsme se potkávali...

10.06.2016 10:11

Čtenářky a čtenáři,

ve školním roce 2015/2016 jsme se setkávali ve školní knihovně. Přišli jste si půjčit knížky, vrátit je, poradit se, vyzvednout si povinnou četbu, nebo jste se rozhodli zúčastnit Setkání v knihovně.

Knížka potřebuje, aby ji někdo četl, proto jsem ráda, že mohu říct, že v letošním školním roce bylo vypůjčeno 447 knih. Některé získaly vaši oblibu a jsou prakticky stále v provozu, což je úžasné. Doufám, že knihovna se stále častěji bude stávat místem, kde se budou žáci setkávat. Výzvou pro Vás mohou být i Setkání v knihovně, Den s Andersenem a další akce, které v knihovně probíhají.

Prázdniny jsou za dveřmi a knihy se vrací do svých poliček, ale pamatujte si, že po prázdninách tu pro vás budou zase.

Hezké prázdniny, pokud možno s knihou v ruce, přeje Mgr. Anna Malinská